На јавни конкурс Министарства за подршку јединицама локалне самоуправе у спровођењу омладинске политике Градска општина Земун је пријавила пројекат ''Дигитални маркетинг'' и за његову реализацију почетком јуна потписала уговор са Министарством туризма и омладине.
(ВИДЕО) "СЛОЖНО ЗА СРБИЈУ, ОДЛУЧНО ЗА НАШЕ ПОРОДИЦЕ, ЗАЈЕДНО ЗА БУДУЋНОСТ" Вучић објавио нови снимак уочи сутрашњег великог скупа: Сви у Београд 27. јуна!