Тунел Мишелук и Мост слободе у Новом Саду вечерас су затворени у оба смера након дојаве о могућем оштећењу. На терену су полиција, ватрогасци и градска инспекција, а према незваничним информацијама, сумња се да је у питању нетачна дојава.
"Осетила сам да се гушим" Мештане Гуче пробудиле сирене и јак мирис: Хладњача процурела на 50 метара од куће, становници добијали хитна упозорења - сумња се да је ово узрок