Гори кућа у Новом Саду: Хитне службе на лицу места - има повређених (ВИДЕО)
Пожар је данас избио у кући у Улици Милоша Бебића на Телепу у Нови Сад.
07.05.2026.
18:12
Коментари (34)
Према првим информацијама једна особа задобила је лакше повреде.
На терену су ватрогасци, екипа Хитне помоћи и полиција, који раде на санирању пожара и обезбеђивању подручја.
Због интервенције надлежних служби, Улица Милоша Бебића тренутно је затворена за саобраћај.