Gori kuća u Novom Sadu: Hitne službe na licu mesta - ima povređenih (VIDEO)
Požar je danas izbio u kući u Ulici Miloša Bebića na Telepu u Novi Sad.
07.05.2026.
18:12
Komentari (34)
Prema prvim informacijama jedna osoba zadobila je lakše povrede.
Na terenu su vatrogasci, ekipa Hitne pomoći i policija, koji rade na saniranju požara i obezbeđivanju područja.
Zbog intervencije nadležnih službi, Ulica Miloša Bebića trenutno je zatvorena za saobraćaj.