Хаос у Дому здравља у Сврљигу: Након претњи докторки, жена (77) насрнула и на полицајца
О случају је обавештено Основно јавно тужилаштво у Нишу.
17.06.2026.
14:23
Коментари (25)
У Дому здравља у Сврљигу јутрос је 77-годишња жена, како се сумња, претила докторки, након чега је угризла полицајца.
Како Танјуг сазнаје, она је око 7.30 сати најпре вређала и претила докторки у тој здравственој установи, након чега је, приликом интервенције полиције, једног од полицајаца угризла.
О случају је обавештено Основно јавно тужилаштво у Нишу.
Полицајац је збринут у болници.
Извор: Танјуг