Haos u Domu zdravlja u Svrljigu: Nakon pretnji doktorki, žena (77) nasrnula i na policajca
O slučaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu.
17.06.2026.
14:23
Komentari (25)
U Domu zdravlja u Svrljigu jutros je 77-godišnja žena, kako se sumnja, pretila doktorki, nakon čega je ugrizla policajca.
Kako Tanjug saznaje, ona je oko 7.30 sati najpre vređala i pretila doktorki u toj zdravstvenoj ustanovi, nakon čega je, prilikom intervencije policije, jednog od policajaca ugrizla.
O slučaju je obavešteno Osnovno javno tužilaštvo u Nišu.
Policajac je zbrinut u bolnici.
Izvor: Tanjug