Полиција је ухапсила мушкарце (22), (27), (31), (28) и (25) из Новог Сада због сумње да су са игралишта једне школе у Горњем Милановцу отели младића (19) тако што су се лажно представили као полицијски службеници, показали му службену легитимацију МУП Србије, а потом га насилно увукли у возило са полицијским блинкерима.
"Могао сам да нестанем заувек са милионима" Грешка на банкомату му отворила врата богатства: Трошио без граница, а оно што је урадио на крају нико није очекивао