"Видео сам три младића како беже" Очевици о пуцњави на Звездари, полиција одмах реаговала
Драма на Звездари: пријављена пуцњава, али полиција није нашла чауре. Очевидци сведоче о звуцима сличним петардама.
У близини Булевара краља Александра на Звездари данас се око 16 сати одиграла права драма, када је пријављено да су се у близини једног угоститељског објекта зачули пуцњи. Ипак, припадници МУП на лицу места нису пронашли чауре, а очевици наводе да је звук био сличан петардама.
Полицији је пријављено да је испред локала на Звездари дошло до пуцњаве и да је испаљено више хитаца.
Такође, на лицу места није пронађен ни панцир.
Полиција наставља да испитује ову пријаву у циљу утврђивања свих околности.
Како наводе очевици са лица места, пуцњи су се чули, али нико нема информације о томе да ли је до пуцњаве дошло.
- Била сам у салону када се одједном зачула нека пуцњава. Мислила сам да деца бацају петарде, али сам за сваки случај кренула да затворим врата. Провирила сам и видела неки дим, а убрзо након тога и полицију. Радница из радње поред је на надзорним камерама видела младице како беже и улазе у бели аутомобил - каже једна жена из радње у близини које се догодио инцидент.
- Чуо сам два пригушена пуцња на 10 метара од мог радног места. Звучало је као да је петарда у питању. Потом сам видео три младића како беже - каже један од очевидаца.
Србија Данас/Блиц