"Video sam tri mladića kako beže" Očevici o pucnjavi na Zvezdari, policija odmah reagovala
Drama na Zvezdari: prijavljena pucnjava, ali policija nije našla čaure. Očevidci svedoče o zvucima sličnim petardama.
U blizini Bulevara kralja Aleksandra na Zvezdari danas se oko 16 sati odigrala prava drama, kada je prijavljeno da su se u blizini jednog ugostiteljskog objekta začuli pucnji. Ipak, pripadnici MUP na licu mesta nisu pronašli čaure, a očevici navode da je zvuk bio sličan petardama.
Policiji je prijavljeno da je ispred lokala na Zvezdari došlo do pucnjave i da je ispaljeno više hitaca.
Takođe, na licu mesta nije pronađen ni pancir.
Policija nastavlja da ispituje ovu prijavu u cilju utvrđivanja svih okolnosti.
Kako navode očevici sa lica mesta, pucnji su se čuli, ali niko nema informacije o tome da li je do pucnjave došlo.
- Bila sam u salonu kada se odjednom začula neka pucnjava. Mislila sam da deca bacaju petarde, ali sam za svaki slučaj krenula da zatvorim vrata. Provirila sam i videla neki dim, a ubrzo nakon toga i policiju. Radnica iz radnje pored je na nadzornim kamerama videla mladice kako beže i ulaze u beli automobil - kaže jedna žena iz radnje u blizini koje se dogodio incident.
- Čuo sam dva prigušena pucnja na 10 metara od mog radnog mesta. Zvučalo je kao da je petarda u pitanju. Potom sam video tri mladića kako beže - kaže jedan od očevidaca.
Srbija Danas/Blic