"Адреналин је учинио своје" Градоначелник Крагујевца допешачио из родне Добраче до Београда: Дочекан аплаузом и повицима
Градоначелник Крагујевца Никола Дашић пешачио је више од 110 км до Београда како би присуствовао скупу СНС
Градоначелник Крагујевца и члан Председништва СНС, Никола Дашић стигао је данас у Београд након што је пре 4 дана кренуо из родне Добраче пешке на пут дуг више од 110 километара како би присуствовао скупу СНС испред Дома Народне скупштине Србије.
Када је стигао дочекан је аплаузом и поклицима.
- Много вам хвала што сте ме дочекали и пружили подршку председнику Вучићу. Због наше деце суштина је да будемо уз нашег председника јер је једини који има програм и доказао је да је једини човек који је Србију подигао на једну од водећих развојних позиција у Европи. Успели сте да ми измамите осмех на лице. Сада вас позивамо да заједно сачекамо нашег председника - поручио је Дашић окупљенима.
На питање како је издржао пут, рекао је да се осећа добро и да је адреналин урадио своје.
- Данас сам најбоље, ваљда је адреналин урадио своје. Кренули смо око 5 јутрос да бисмо избегли врућину. Осећамо се добро, наше ноге се можда не осећају добро али надам се да ћемо се опоравити за неколико дана - поручио је Дашић.
Подсетимо, Дашића су током читавог пута дочекивали бројни грађани пружајући му подршку и гостопримство.
Дашић истиче да му управо та енергија људи на терену даје снагу за сваки наредни корак.