"Adrenalin je učinio svoje" Gradonačelnik Kragujevca dopešačio iz rodne Dobrače do Beograda: Dočekan aplauzom i povicima
Gradonačelnik Kragujevca Nikola Dašić pešačio je više od 110 km do Beograda kako bi prisustvovao skupu SNS
Gradonačelnik Kragujevca i član Predsedništva SNS, Nikola Dašić stigao je danas u Beograd nakon što je pre 4 dana krenuo iz rodne Dobrače peške na put dug više od 110 kilometara kako bi prisustvovao skupu SNS ispred Doma Narodne skupštine Srbije.
Kada je stigao dočekan je aplauzom i poklicima.
- Mnogo vam hvala što ste me dočekali i pružili podršku predsedniku Vučiću. Zbog naše dece suština je da budemo uz našeg predsednika jer je jedini koji ima program i dokazao je da je jedini čovek koji je Srbiju podigao na jednu od vodećih razvojnih pozicija u Evropi. Uspeli ste da mi izmamite osmeh na lice. Sada vas pozivamo da zajedno sačekamo našeg predsednika - poručio je Dašić okupljenima.
Na pitanje kako je izdržao put, rekao je da se oseća dobro i da je adrenalin uradio svoje.
- Danas sam najbolje, valjda je adrenalin uradio svoje. Krenuli smo oko 5 jutros da bismo izbegli vrućinu. Osećamo se dobro, naše noge se možda ne osećaju dobro ali nadam se da ćemo se oporaviti za nekoliko dana - poručio je Dašić.
Podsetimo, Dašića su tokom čitavog puta dočekivali brojni građani pružajući mu podršku i gostoprimstvo.
Dašić ističe da mu upravo ta energija ljudi na terenu daje snagu za svaki naredni korak.