"Био сам срећан, добио сам њихове захтеве" Председник Вучић изашао пред демонстранте: Дијалогом можемо да решимо проблеме
Председник Србије Александар Вучић изашао је данас пред демонстранте који су дошли да протестују и разговарао са њима.
24.06.2026.
11:44
Коментари (0)
Он је навео да су га неки од радника ГСП-а дочекали звиждуцима, али да му је, упркос томе, било драго што је имао прилику да разговара са њима.
- Изашао сам пред демонстранте који су дошли да протестују испред председника Србије и разговарао са њима. Неки од радника ГСП-а су ме поздравили пиштаљкама, а ипак сам био срећан што сам могао да разговарам са њима. Добио сам њихове захтеве и заједно са градским властима припремићемо одговор у року од седам дана. И овом приликом се показало да разговором, дијалогом можемо да решимо проблеме, истакао је Вучић.