"Bio sam srećan, dobio sam njihove zahteve" Predsednik Vučić izašao pred demonstrante: Dijalogom možemo da rešimo probleme
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izašao je danas pred demonstrante koji su došli da protestuju i razgovarao sa njima.
24.06.2026.
11:44
Komentari (0)
On je naveo da su ga neki od radnika GSP-a dočekali zvižducima, ali da mu je, uprkos tome, bilo drago što je imao priliku da razgovara sa njima.
- Izašao sam pred demonstrante koji su došli da protestuju ispred predsednika Srbije i razgovarao sa njima. Neki od radnika GSP-a su me pozdravili pištaljkama, a ipak sam bio srećan što sam mogao da razgovaram sa njima. Dobio sam njihove zahteve i zajedno sa gradskim vlastima pripremićemo odgovor u roku od sedam dana. I ovom prilikom se pokazalo da razgovorom, dijalogom možemo da rešimo probleme, istakao je Vučić.