Ђурић са подсеретарком САД: Јачање сарадње Србије и Америке
Министар спољних послова Србије Марко Ђурић изјавио је данас да је са подсекретарком Сједињених Америчких Држава за јавну дипломатију Саром Б. Роџерс разговарао о унапређењу сарадње Србије и САД, учешћу САД на изложби Експо 2027 у Београду, јачању веза међу грађанима и регионалном повезивању на Балкану.
10.05.2026.
18:02
Коментари (13)