Грађани Србије "СТОКА", а Скупштина "ТОР": Пљуште срамне увреде уживо на Н1
Скуп им је "одвратна будалаштина"
Бесрамне увреде и отворено омаловажавање већинске Србије поново су запосели етар.
Блокадерски медији и њихови истомишљеници не бирају речи када говоре о сопственим суграђанима, па се тако у програму телевизије Н1, која извештава са великог скупа "Србија једна породица", могло чути да је простор испред Народне скупштине обичан ТОР а да су људи који долазе на скуп - СТОКА!
Репортерка Н1 разговарала је са грађанима и питала их шта мисле о данашњем скупу.
"Фасцинирана сам шатором на ком пише 16 месеци блокадерског малтретирања, на црном шатору, црвеним словима, морбидно делује", један је од коментара.
- Ја углавном идем пешице, па ме то много не погађа, али ово чудо, овај тор што се прави да ми који живимо овде не можемо да пређемо улицу, него морамо да идемо около, тамо је код мене све замандаљено - био је још један увредљиви коментар.
Такође, поједини су рекли да је скуп одвратан, као и сваки досад и да су све то будалаштине.
Све о данашњем скупу пратите кликом ОВДЕ