Грађани Србије "СТОКА", а Скупштина "ТОР": Пљуште срамне увреде уживо на Н1 Скуп им је "одвратна будалаштина" 27.06.2026. 15:35 Пише: Србија Данас Facebook WhatsApp Facebook Messenger Viber Link Коментари (0) Име Comment text Услови коришћења Пошаљи