Председник Србије Александар Вучић изјавио је да је проценио да може да оде из земље на дан протеста "Корупција убија" који је одржан вечерас у Београду, јер је "опозиција саму себе упропастила".
"Стигли смо до капије и то је био крај, није могло да се дише" Тешка ноћ за мештане Гуче, једно дете завршило у болницу: Јако је пукло, а онда се појавио облак гаса