Бивша директорка Директората за унапређење и заштиту људских права и слобода у Министарству људских и мањинских права Мирјана Пајковић потврдила је за портал РТЦГ да је кажњена са 1.000 евра, уз четири месеца забране управљања возилом Б категорије, јер је ауто-путем возила брзином од 202 километра на час.
"Дођите да видите како Синиша игра Моравац" Брнабић, Вучевић и Мали на оригиналан начин позвали грађане на скуп у Београду: Да заједнички направимо план! (ВИДЕО)