Трагедија на базенима у Угљевику: Утопио се младић (19), лекари у болници могли само да констатују смрт
Деветнаестогодишњи младић утопио се на базенима у Угљевику, а упркос брзој реакцији спасилаца и покушајима реанимације, лекари су могли само да констатују смрт.
Деветнаестогодишњак, утопио се данас на базенима у општини Угљевик, речено је у Окружном јавном тужилаштву Бијељина.
Према до сада прикупљеним информацијама, мере реанимације предузете су одмах када је младић извучен из воде, након чега је превезен у Дом здравља Угљевик, гдје је дежурни лекар констатовао смрт.
Под надзором дежурног тужиоца предузимају се мере и радње с циљем утврђивања свих околности трагичног догађаја, као и тачног узрока смрти.
Тужилаштво су о утапању које се догодило у 13.00 часова обавестили припадници Полицијске станице Угљевик, а дежурни тужилац изашао је на лице места и руководио увиђајем.