Tragedija na bazenima u Ugljeviku: Utopio se mladić (19), lekari u bolnici mogli samo da konstatuju smrt
Devetnaestogodišnji mladić utopio se na bazenima u Ugljeviku, a uprkos brzoj reakciji spasilaca i pokušajima reanimacije, lekari su mogli samo da konstatuju smrt.
Devetnaestogodišnjak, utopio se danas na bazenima u opštini Ugljevik, rečeno je u Okružnom javnom tužilaštvu Bijeljina.
Prema do sada prikupljenim informacijama, mere reanimacije preduzete su odmah kada je mladić izvučen iz vode, nakon čega je prevezen u Dom zdravlja Ugljevik, gdje je dežurni lekar konstatovao smrt.
Pod nadzorom dežurnog tužioca preduzimaju se mere i radnje s ciljem utvrđivanja svih okolnosti tragičnog događaja, kao i tačnog uzroka smrti.
Tužilaštvo su o utapanju koje se dogodilo u 13.00 časova obavestili pripadnici Policijske stanice Ugljevik, a dežurni tužilac izašao je na lice mesta i rukovodio uviđajem.