"МИСЛИЛА САМ ДА ЋЕМО УМРЕТИ" Отишли на планину на одмор и шетњу, убрзо су доспели у смртну опасност
Двоје планинара нашло се очи у очи са два млада гризлија током пешачења у Националном парку Глејшер, а драматичан сусрет забележен је камером.
07.06.2026.
18:46
Коментари (0)