Америчка Централна команда (ЦЕНТЦОМ) саопштила је да након напада у Ирану нема извештаја о америчким жртвама или повређенима, као и да операције нису угрожене. Штета на америчким постројењима је минимална, навео је ЦЕНТЦОМ на друштвеним мрежама.
''Немамо где да живимо, ово нам је једина опција'', хиљаде људи остало без крова над главом: Након разорних земљотреса у Венецуели, људи спавају по парковима и у колима
Одбројавање је при крају: За мање од сат времена отвара се нова деоница Моравског коридора – Стижу краће време путовања и важне информације о наплати путарине