Američka Centralna komanda (CENTCOM) saopštila je da nakon napada u Iranu nema izveštaja o američkim žrtvama ili povređenima, kao i da operacije nisu ugrožene. Šteta na američkim postrojenjima je minimalna, naveo je CENTCOM na društvenim mrežama.
''Nemamo gde da živimo, ovo nam je jedina opcija'', hiljade ljudi ostalo bez krova nad glavom: Nakon razornih zemljotresa u Venecueli, ljudi spavaju po parkovima i u kolima
Odbrojavanje je pri kraju: Za manje od sat vremena otvara se nova deonica Moravskog koridora – Stižu kraće vreme putovanja i važne informacije o naplati putarine