Десингерица и његова супруга слетели с пута, ауто кренуо да гори: Он се уплашио да је она мртва, узнемирујући детаљи и данас леде крв у жилама
Драгомиру Деспићу је трауматичан дан заувек остао у сећању.
Репер Драгомир Деспић Десингерица је пре неколико година доживео саобраћајну несрећу која је у његовом сећању остала као трауматично искуство.
У једној емисији Деспић је открио потресне детаље догађаја који је доживео са својом супригом Невеном док су били у вожњи, када су слетели са пута у канал.
Признао је да је у једном тренутку помислио да је она мртва, након што је изгубила свест на сувозачевом месту.
-Је л’ могуће да сам могао да погинем… Да сам избаксузирао, брате, да се ту скршим и да будем парче меса доле… Ништа. Толико ствари сам имао у плану. Знаш, буквално сам у том тренутку био у шоку. Како смо слетели доле, она је била као да је "оверила", буквално као "леш", као да је готова. Мислио сам да је мртва - причао је репер.
У драматичној исповести о језивој саобраћајној несрећи описао је како је, у паници, покушавао да се извуче из аутомобила, верујући да је сапутница мртва, док се возило пунило димом и претило да се запали, те да су њих двоје једва извукли живу главу.
-"Пукао" сам. Док ми дође до главе шта се десило, кренем да хватам ваздух… Појас ми је овде поломио грудну кост. Ауто креће да се пуши као да гори, све је у диму, мрак, ништа се не види. За мене је она тада била мртва, оклембешена преко појаса - открио је Десингерица.
Пробудио је ударцем
Наставио је:
-Корвета има дугме за отварање врата, нема оно повлачење. Будим се, повлачим је, тражим кваку… Несвестан, заборавио сам како се врата отварају од параноје. Нисам могао да прихватим да је мртва… У глави ми је било да сам је ја убио. Из нервозе је ударим и, мајке ми, она се буди, као зомби. Кажем јој: "Излази, изгорећемо", а она ме пита: "Где ми је телефон и фен за косу? Једва смо остали живи. Откопчавам појас, ауто креће да букти - открио је Деспић детаље које јавност до сада није знала у подкасту "Дизел".