У лошем је здравственом стању - Боки 13 потврдио детаље о свом здрављу: "Водим борбу која се зове..."
И поред велике борбе, себе сматра срећним човеком.
Бојан Јовановски, познат као Боки 13, има здравствених пробела, а о њима је сада проговорио.
Он је потврдио да сваки дан прима терапију на клиници.
- Водим борбу која се зове здравље и то не само ове, него вероватно и све идуће године. Ја сам човек који је преживео четири операције. Добро сам кад сам под терапијом. Иначе константно примам терапију на клиници, а пијем и таблете и суплементе сваки дан. Имам медицински протокол, шта смем да једем. То је све свеже, сирово, не сме да буде зачињено, пржено... Наравно да је то проблем јер кад сви људи једу нормално, ја не смем ни да пробам. Тако да сви ови украси што их видите око мене, добар стајлинг, све је то супер, али је небитно када је здравље у питању - рекао нам је Боки 13, који је истакао да је, поред свих борби које води, он заиста срећан човек.
- Ја сам срећан човек, ако бих рекао другачије слагао бих. После свега сам научио да будем срећан, можда пре тога нисам знао.
Телеграф/Ј. Г., К. Ћ., А. Ш.