"Кваран је и безобразан": Филип нашао нову мету, испљувао га, али овај никоме не остаје дужан
Нови потрес би могао поштено да заљуља Белу кућу у финишу сезоне.
У току емисије "Номинације" реч је добила и Теодора Делић.
Она је на почетку рекла да нема шта да каже, али ипак није било баш тако.
-Дача није сплеткара него све види као ја и ове 360 камере нам нису равне. Сплеткаре су особе које измишљају, а не оне које реално коментаришу. Он може да буде пријатељ ономе кога види да му је пријатељ, па му је лојалан и веран. Мислим да Дача не би био друг са Ненадом, него сам му ја девојка. Ја Дачу волим као друга у обожавам кад их понижава. Он њима да до знања колико су малени, а колико је он велик наспрам њих. Што се тиче Милене ја сам била девојка коју је она негативно коментарисала. Не волим да неког газим ако не осећам потребу. Наравно да све морбидности осуђујем, али сам од ње то очекивала да ће да изгвори. Њој је понос испред разума, превазишао је сваку меру. Она је једна од шест особа које су овде доживеле дебакл - говорила је Теодора, а онда послала Милену.
- Качавенда и ја смо океј, за сад ме никад није нагазила и жеља ми је да ме ус*ре са оним њеним епитетима. Не допада ми се јер зна да пребаци и да оде у вулгарност. Дача можда хоће да ми кренемо на њега. Он је кваран, безобразан, воли да сплеткари. Ја остављам Милену - рекао је Филип Ђукић.
Познато је да Дача нема проблем са тим да одговори на прозивке, па остаје да видимо да ли ће то учинити и овога пута.