Александра Суботић стигла у студио, проговорила о уласку у Елиту 9: "Маји Маринковић сам плаћала, није имала пара"
Бивша ријалити учесница проговроиал о доносу са Мајом.
Бивша ријалити учесница Александра Суботић гостовала је у овонедељном издању „Блиц полиграфа“, где је одговарала на питања о приватном животу, односима са људима са јавне сцене и темама које су последњих година привлачиле велику пажњу јавности.
Посебно су привукла питања о Маји Маринковић, али и око тога да ли планира да уђе у Елиту.
Да ли вам је Маја Маринковић била искрена пријатељица?
- Најбоља и најискренија.
Да ли сте Маји плаћали изласке?
- Јесам. Ја сам тај тип особе и могу да кажем за себе да сам велики џек. Не волим да мени неко нешто плаћа јер се осећам дужна. А кад платим пријатељима ручкове или вечере, не осећам да ми дугују нешто, шта више, буде ми драго. Њој сам куповала свашта, учила сам је и да наручи. Није имала новца када се дружила са мном, имала је нешто што је зарадила у ријалитију, али је све то траћкала и потрошила.
Да ли је Пеца током дружења са Мајом потрошио више од 50 евра?
- Искрено, сматрам да Маја није спонзоруша, она је хонорарка. Она то ради јер је просто њена природа таква. Не тражи корист од мушкарца, тражи интимни однос и тај осећај посебности. Она се одмах поистовећује са особом са којом је он био пре ње или је у вези са њом у том моменту. Надам се да сам лепо објаснила. Маја тражи осећај, она је таква.
Да ли сте желели да се разведете од Пеце?
- На моменте јесам, на моменте нисам. Нисмо у браку званично, али јесам пожелела да га оставим.
Да ли ћете ући у Елиту?
- Нећу, не.
Да ли вам се дешавало да добијате претеће поруке?
- Јесте. Како од бивших момака, тако и од ријалити фанатика. Добијала сам и од разних ухода. Оно што ме је уплашило јесте једна жена из Црне Горе, која је правила лажне профиле и слала разне поруке. Окачила сам на крају све и хтела да пријавим полицији. Била је опсесивна, од љубави до мржње. Морала је да преправи све што сам ја радила. Било ме је страх јер сам ишла у Црну Гору, у тај град где живи.