Aleksandra Subotić stigla u studio, progovorila o ulasku u Elitu 9: "Maji Marinković sam plaćala, nije imala para"
Bivša rijaliti učesnica progovroial o donosu sa Majom.
Bivša rijaliti učesnica Aleksandra Subotić gostovala je u ovonedeljnom izdanju „Blic poligrafa“, gde je odgovarala na pitanja o privatnom životu, odnosima sa ljudima sa javne scene i temama koje su poslednjih godina privlačile veliku pažnju javnosti.
Posebno su privukla pitanja o Maji Marinković, ali i oko toga da li planira da uđe u Elitu.
Da li vam je Maja Marinković bila iskrena prijateljica?
- Najbolja i najiskrenija.
Da li ste Maji plaćali izlaske?
- Jesam. Ja sam taj tip osobe i mogu da kažem za sebe da sam veliki džek. Ne volim da meni neko nešto plaća jer se osećam dužna. A kad platim prijateljima ručkove ili večere, ne osećam da mi duguju nešto, šta više, bude mi drago. Njoj sam kupovala svašta, učila sam je i da naruči. Nije imala novca kada se družila sa mnom, imala je nešto što je zaradila u rijalitiju, ali je sve to traćkala i potrošila.
Da li je Peca tokom druženja sa Majom potrošio više od 50 evra?
- Iskreno, smatram da Maja nije sponzoruša, ona je honorarka. Ona to radi jer je prosto njena priroda takva. Ne traži korist od muškarca, traži intimni odnos i taj osećaj posebnosti. Ona se odmah poistovećuje sa osobom sa kojom je on bio pre nje ili je u vezi sa njom u tom momentu. Nadam se da sam lepo objasnila. Maja traži osećaj, ona je takva.
Da li ste želeli da se razvedete od Pece?
- Na momente jesam, na momente nisam. Nismo u braku zvanično, ali jesam poželela da ga ostavim.
Da li ćete ući u Elitu?
- Neću, ne.
Da li vam se dešavalo da dobijate preteće poruke?
- Jeste. Kako od bivših momaka, tako i od rijaliti fanatika. Dobijala sam i od raznih uhoda. Ono što me je uplašilo jeste jedna žena iz Crne Gore, koja je pravila lažne profile i slala razne poruke. Okačila sam na kraju sve i htela da prijavim policiji. Bila je opsesivna, od ljubavi do mržnje. Morala je da prepravi sve što sam ja radila. Bilo me je strah jer sam išla u Crnu Goru, u taj grad gde živi.