Бежи из ријалитија - елитарка искористила непажњу осталих како би побегла из програма: Стигло обавештење
Учесница ријалитија искористила прилику када је ушла Мама Џехва.
Учесница "Елите 9" Анастасија Брчић нашла се у центру дешавања непосредно пред почетак састанка домаћинства и хигијене који је водила мама Џехва. Све је почело за столом, где је Анастасија седела са Бором Сантаном, док су заједно јели и разговарали.
Бора је у једном тренутку био веома присан према њој, па ју је неколико пута пољубио у образ. Анастасија се, судећи по ситуацији за столом, није бунила због његовог понашања, што није прошло незапажено.
Међутим, убрзо након тога уследио је обрт. Када је почео састанак маме Џехве, Анастасија је покушала да побегне из "Елите 9".
Ипак, њен покушај није успео, па је остала на имању, док су задругари и публика остали затечени због нагле промене њеног понашања.
Анастасији ово није први пут да покуша да побегне.
За сада није познато шта је тачно навело Анастасију на овакав потез, али је јасно да се све догодило непосредно након присног тренутка са Бором Сантаном и пред сам почетак састанка.