"Бринула сам се да Анита не побаци од стреса у ријалитију" - није јој лако кад је видела шта се догађа
Сањала је своју унуку и једва чека да загрли Аниту и Луку
Анита Станојловић је веч у подомаклој трудноћи а чини са да нико није срећни од Лукине мајке Биљане.
Она је дала интервју у којем је је поделила своју радост.
Биљана не крије срећу јер ускоро стиже још једна унука.
- Јуче сам је сањала. Сањала сам Луку, Аниту и бебу и прелепа је. Много сам се бринула да се нешто не искомпликује, да не побаци тамо јер је притисак био огроман на њих. Мислим да је сад мало смањен. У ријалитију су је направили, па сада не може да се заустави живот због њих и ријалитија.
С обзиром на то да многи сумњају у љубав Аните и Луке, те наводе да је она са њим јер је богат, питали су Биљану да ли је боле речи и наводи које чује.
- Па не боли ме уопште. Лука није богат. Ја не знам шта то подразумева да је богат, али има брата, сестру, сина, мајку, оца, тетке. Тако да овај Лука јесте богат у том смислу. Паре су пролазна ствар. Кад је највише имао пара и када је возио кола од 100.000 и када се мангупирао остао је без ичега и без жене. У то не верујем, ја желим да видим је то љубав. Она то поступцима потврђује. У стању је за Луку да не знам шта да уради, педантна је јако, поштује га и што се види да стварно жели ту бебу и живот са Луком. Имам толико искуства да могу да проценим шта је добро за Луку, а шта није - прича она, а на питање како реагује на те њихове свађе, каже:
- Битно је да нема увреда и псовки. Она је мене одушевила и када јој унесу дезинформацију да сам ја рекла ово, да сам рекла оно, да је Лукин тата рекао ово или оно, она не реагује на прву, него каже: „Они су његови родитељи. Видећемо кад изађемо.” Кад изађе, биће срећна, јер од тога ништа није истина. Тако да јако ми се допада.
Блиц/Даница Божовић