"Brinula sam se da Anita ne pobaci od stresa u rijalitiju" - nije joj lako kad je videla šta se događa
Sanjala je svoju unuku i jedva čeka da zagrli Anitu i Luku
Anita Stanojlović je več u podomakloj trudnoći a čini sa da niko nije srećni od Lukine majke Biljane.
Ona je dala intervju u kojem je je podelila svoju radost.
Biljana ne krije sreću jer uskoro stiže još jedna unuka.
- Juče sam je sanjala. Sanjala sam Luku, Anitu i bebu i prelepa je. Mnogo sam se brinula da se nešto ne iskomplikuje, da ne pobaci tamo jer je pritisak bio ogroman na njih. Mislim da je sad malo smanjen. U rijalitiju su je napravili, pa sada ne može da se zaustavi život zbog njih i rijalitija.
S obzirom na to da mnogi sumnjaju u ljubav Anite i Luke, te navode da je ona sa njim jer je bogat, pitali su Biljanu da li je bole reči i navodi koje čuje.
- Pa ne boli me uopšte. Luka nije bogat. Ja ne znam šta to podrazumeva da je bogat, ali ima brata, sestru, sina, majku, oca, tetke. Tako da ovaj Luka jeste bogat u tom smislu. Pare su prolazna stvar. Kad je najviše imao para i kada je vozio kola od 100.000 i kada se mangupirao ostao je bez ičega i bez žene. U to ne verujem, ja želim da vidim je to ljubav. Ona to postupcima potvrđuje. U stanju je za Luku da ne znam šta da uradi, pedantna je jako, poštuje ga i što se vidi da stvarno želi tu bebu i život sa Lukom. Imam toliko iskustva da mogu da procenim šta je dobro za Luku, a šta nije - priča ona, a na pitanje kako reaguje na te njihove svađe, kaže:
- Bitno je da nema uvreda i psovki. Ona je mene oduševila i kada joj unesu dezinformaciju da sam ja rekla ovo, da sam rekla ono, da je Lukin tata rekao ovo ili ono, ona ne reaguje na prvu, nego kaže: „Oni su njegovi roditelji. Videćemo kad izađemo.” Kad izađe, biće srećna, jer od toga ništa nije istina. Tako da jako mi se dopada.
Blic/Danica Božović