"Допада ми се Станија": Да ли ће експлодирати нова "ријалити бомба"? Омиљени учесник Задруге открио све
"Издоминирала је у теми која годинама траје", сматра он.
Победник ''Задруге 5'', Дејан Драгојевић, отворено је проговорио о најактуелнијим дешавањима у ''Елити 9''.
Причао је врло директно и нема сумње да ће овакве његове речи имати жесток одјек.
- Допада ми се Станија - као из топа је рекао Дејан.
Пожелео је, међутим, експресно да прецизира на шта је мислио, да не би дошло, евентуално, до погрешних тумачења.
- Одмах да разграничимо, допада ми се њено учешће. Волео бих да она победи. Издоминирала је у теми која годинама траје. Асмин и Анели су испали озбиљни фолиранти. Ако она победи, носићемо сви њене хеланке (смех).
Прокоментарисао је и Анели Ахмић и Асмина Дурџића.
- Њима је изговор дете. Она је годинама у ријалитију, Асмин није виђао дете, те су показали да дете није разлог. Они никада у потпуности неће моћу да се раставе, никад. Свака част свима њима, али ја кажем оно што мислим.
Ородио се са Царем
Отворено је проговорио односу са Филипом Царем, који му је својевремено преотео тадашњу супругу Далилу Драгојевић. .
Његово излагање ће сада немало изненадити многе. Очигледно, проток времена чини своје.
Дејан сада овако прича о Цару:
- Љубим га. Ми смо сад у озбиљном односу, родбинском. Јованин ујак, поздрав за њега, сад је са Царевом сестром од тетке. Ја то нисам знао, али сам схватио после. То је шпанска серија, невероватно. С њим сам ипак остао добар. Хвала му на томе што је све тако било. Шта да се то није десило, да ми није био са бившом женом?! Где бих ја био сад?! Ја сам њему захвалан, моја врата су му увек отворен. О њему увек имам лепо мишљење, ипак је он заслужан.