"Dopada mi se Stanija": Da li će eksplodirati nova "rijaliti bomba"? Omiljeni učesnik Zadruge otkrio sve
"Izdominirala je u temi koja godinama traje", smatra on.
Pobednik ''Zadruge 5'', Dejan Dragojević, otvoreno je progovorio o najaktuelnijim dešavanjima u ''Eliti 9''.
Pričao je vrlo direktno i nema sumnje da će ovakve njegove reči imati žestok odjek.
- Dopada mi se Stanija - kao iz topa je rekao Dejan.
Poželeo je, međutim, ekspresno da precizira na šta je mislio, da ne bi došlo, eventualno, do pogrešnih tumačenja.
- Odmah da razgraničimo, dopada mi se njeno učešće. Voleo bih da ona pobedi. Izdominirala je u temi koja godinama traje. Asmin i Aneli su ispali ozbiljni foliranti. Ako ona pobedi, nosićemo svi njene helanke (smeh).
Prokomentarisao je i Aneli Ahmić i Asmina Durdžića.
- Njima je izgovor dete. Ona je godinama u rijalitiju, Asmin nije viđao dete, te su pokazali da dete nije razlog. Oni nikada u potpunosti neće moću da se rastave, nikad. Svaka čast svima njima, ali ja kažem ono što mislim.
Orodio se sa Carem
Otvoreno je progovorio odnosu sa Filipom Carem, koji mu je svojevremeno preoteo tadašnju suprugu Dalilu Dragojević. .
Njegovo izlaganje će sada nemalo iznenaditi mnoge. Očigledno, protok vremena čini svoje.
Dejan sada ovako priča o Caru:
- Ljubim ga. Mi smo sad u ozbiljnom odnosu, rodbinskom. Jovanin ujak, pozdrav za njega, sad je sa Carevom sestrom od tetke. Ja to nisam znao, ali sam shvatio posle. To je španska serija, neverovatno. S njim sam ipak ostao dobar. Hvala mu na tome što je sve tako bilo. Šta da se to nije desilo, da mi nije bio sa bivšom ženom?! Gde bih ja bio sad?! Ja sam njemu zahvalan, moja vrata su mu uvek otvoren. O njemu uvek imam lepo mišljenje, ipak je on zaslužan.