Дошао је крај за њу? Пред завршницу "Елите" донета одлука која је одјекнула Белом кућом
На корак до финала један од такмичара је решио да зада тежак ударац својим укућанима.
Нове номинације у "Елити 9" донеле су још један жесток говор Ивана Маринковића, који није штедео речи док је коментарисао понашање својих цимера.
На самом почетку осврнуо се на однос са Анђелом Ранковићем, истичући да би волео да му се директно обрати како би ушли у отворени сукоб.
- Волео бих кад би се Анђело мени директно обратио као теби, да могу да уђем у сукоб, али то је његов комплекс. Не може да ми доскочи - рекао је Иван.
Маринковић је потом прокоментарисао и Дачу, за којег је рекао да је користио "најјефтиније ријалити форе", упоредивши његово понашање са ситуацијама из седме сезоне ријалитија.
- Ја бих ове недеље номиновао Дачу, он је јуче закуцао са најјефтинијим ријалити форама. Одзвања ми седма сезона кад су Миона и Ша кренули са тим огледалима. Јефтиноћа! Али свако има избор како ће да учествује - поручио је.
Посебно се осврнуо на Бебицу и Теодору Делић, за које тврди да су највећи фанови Станије Добројевић.
- Имамо две особе које су највећи фанови Станије Добројевић, а то су Бебица и Теодора. Кад је Станија ушла, он је рекао да је она највећи фолирант, смрад, а после је то све ублажио. Онда је Теодора кренула да буде највећи бранилац Станије, а Бебица је утихнуо. Класични фанатици - рекао је Иван.
Ни остали учесници нису остали поштеђени његових коментара. Поменуо је Бору, као и Сандру Тодић, за коју сматра да је у сукоб са њим ушла по наговору Анели Ахмић.
- Бору бих исто могао да номинујем, али нећу. Сандра Тодић ме провоцира, њу је послала Анели. Она овде остаје само да би бранила Анели - додао је.
Иако је рекао да је био у дилеми, Маринковић је на крају донео одлуку.
- Баш сам у дилеми кога да номинујем. Ево, номиноваћу Теодору Делић јер ми је смешна што је фан Станије Добројевић - закључио је Иван.