Došao je kraj za nju? Pred završnicu "Elite" doneta odluka koja je odjeknula Belom kućom
Na korak do finala jedan od takmičara je rešio da zada težak udarac svojim ukućanima.
Nove nominacije u "Eliti 9" donele su još jedan žestok govor Ivana Marinkovića, koji nije štedeo reči dok je komentarisao ponašanje svojih cimera.
Na samom početku osvrnuo se na odnos sa Anđelom Rankovićem, ističući da bi voleo da mu se direktno obrati kako bi ušli u otvoreni sukob.
- Voleo bih kad bi se Anđelo meni direktno obratio kao tebi, da mogu da uđem u sukob, ali to je njegov kompleks. Ne može da mi doskoči - rekao je Ivan.
Marinković je potom prokomentarisao i Daču, za kojeg je rekao da je koristio "najjeftinije rijaliti fore", uporedivši njegovo ponašanje sa situacijama iz sedme sezone rijalitija.
- Ja bih ove nedelje nominovao Daču, on je juče zakucao sa najjeftinijim rijaliti forama. Odzvanja mi sedma sezona kad su Miona i Ša krenuli sa tim ogledalima. Jeftinoća! Ali svako ima izbor kako će da učestvuje - poručio je.
Posebno se osvrnuo na Bebicu i Teodoru Delić, za koje tvrdi da su najveći fanovi Stanije Dobrojević.
- Imamo dve osobe koje su najveći fanovi Stanije Dobrojević, a to su Bebica i Teodora. Kad je Stanija ušla, on je rekao da je ona najveći folirant, smrad, a posle je to sve ublažio. Onda je Teodora krenula da bude najveći branilac Stanije, a Bebica je utihnuo. Klasični fanatici - rekao je Ivan.
Ni ostali učesnici nisu ostali pošteđeni njegovih komentara. Pomenuo je Boru, kao i Sandru Todić, za koju smatra da je u sukob sa njim ušla po nagovoru Aneli Ahmić.
- Boru bih isto mogao da nominujem, ali neću. Sandra Todić me provocira, nju je poslala Aneli. Ona ovde ostaje samo da bi branila Aneli - dodao je.
Iako je rekao da je bio u dilemi, Marinković je na kraju doneo odluku.
- Baš sam u dilemi koga da nominujem. Evo, nominovaću Teodoru Delić jer mi je smešna što je fan Stanije Dobrojević - zaključio je Ivan.