Емотивно обраћање Душице Јаковљевић поводом Маркове смрти: "Путуј с анђелима, насмејани дечаче"
Емотивним речима описала колико ју је погодила вест о смрти дугогодишњег колеге и пријатеља.
Бројне јавне личности и даље се опраштају од прерано преминулог естрадног новинара Марко Пантић (36), чији је одлазак потресао домаћу јавну сцену.
Међу њима је и водитељка Душица Јаковљевић, која је емотивним речима описала колико ју је погодила вест о смрти дугогодишњег колеге и пријатеља.
Од синоћ покушавам да игноришем вест која ме је затекла на једном сторију... Мислећи да си још ту, ако се не опростим од тебе јавно. Путуј с анђелима, насмејани дечаче, и пиши неке нове ступце са онима који попут тебе нису заслужили да оду овако рано - написала је она.
Њена објава изазвала је бројне реакције и поруке подршке, а многи су истакли колико су их њене речи дирнуле.
Опростила се и Ана Севић
Од Марка Пантића опростила се и певачица и водитељка Ана Севић. Она је на друштвеним мрежама поделила њихову заједничку фотографију насталу у аутомобилу, уз кратку и емотивну поруку:
Путуј са анђелима, драго перце - поручила је Ана.
Подсетимо, од Марка Пантића претходно су се опростили и Милан Милошевић, Дарко Танасијевић, Миљана Кулић, Милица Величковић, Сања Грујић, Сања Малетић, Марија Шерифовић, Слађа Алегро, Марија Кулић, Слободан и Јеја Радовановић и многи други а емотивне поруке и даље пристижу на друштвеним мрежама.
Марко Пантић оставио је дубок траг у домаћем естрадном новинарству, а колеге и пријатељи памтиће га по осмеху, енергији и преданости послу који је годинама обављао са много љубави.