Emotivno obraćanje Dušice Jakovljević povodom Markove smrti: "Putuj s anđelima, nasmejani dečače"
Emotivnim rečima opisala koliko ju je pogodila vest o smrti dugogodišnjeg kolege i prijatelja.
Brojne javne ličnosti i dalje se opraštaju od prerano preminulog estradnog novinara Marko Pantić (36), čiji je odlazak potresao domaću javnu scenu.
Među njima je i voditeljka Dušica Jakovljević, koja je emotivnim rečima opisala koliko ju je pogodila vest o smrti dugogodišnjeg kolege i prijatelja.
Od sinoć pokušavam da ignorišem vest koja me je zatekla na jednom storiju... Misleći da si još tu, ako se ne oprostim od tebe javno. Putuj s anđelima, nasmejani dečače, i piši neke nove stupce sa onima koji poput tebe nisu zaslužili da odu ovako rano - napisala je ona.
Njena objava izazvala je brojne reakcije i poruke podrške, a mnogi su istakli koliko su ih njene reči dirnule.
Oprostila se i Ana Sević
Od Marka Pantića oprostila se i pevačica i voditeljka Ana Sević. Ona je na društvenim mrežama podelila njihovu zajedničku fotografiju nastalu u automobilu, uz kratku i emotivnu poruku:
Putuj sa anđelima, drago perce - poručila je Ana.
Podsetimo, od Marka Pantića prethodno su se oprostili i Milan Milošević, Darko Tanasijević, Miljana Kulić, Milica Veličković, Sanja Grujić, Sanja Maletić, Marija Šerifović, Slađa Alegro, Marija Kulić, Slobodan i Jeja Radovanović i mnogi drugi a emotivne poruke i dalje pristižu na društvenim mrežama.
Marko Pantić ostavio je dubok trag u domaćem estradnom novinarstvu, a kolege i prijatelji pamtiće ga po osmehu, energiji i predanosti poslu koji je godinama obavljao sa mnogo ljubavi.