Филип Ђукић остаје без динара у Елити? Преплашен од чега ће да живи, не жели да се врати шишању
Такође је ситакао да ни тетовирање не успева увек да наплати.
26.06.2026.
18:42
Коментари (0)
Филип Ђукић се плаши од чега ће да живи кад изађе из ријалитија.
Филип Ђукић признао је цимерима да он иначе не тетовира по Београду већ да ради у иностранству, а када му је Виктор Гагић понудио опцију да шиша људе, он се одмах увредио.
- Није да ја немам динара, па ми од тога зависи живот. Ја узимам паре преко, овде радим кад ми се ради - рекао је Филип.
- Ти можеш и да шишаш - рекао је Виктор
- Ма где ћу после овога да идем да шишам? Ја и кад тетовирам, људима са којима сам добар не могу да им наплататим пуну цену - рекао је Филип.
- Мени су болесни људи који се тетовирају и по лицу цели - рекао је Виктор.