Filip Đukić ostaje bez dinara u Eliti? Preplašen od čega će da živi, ne želi da se vrati šišanju
Takođe je sitakao da ni tetoviranje ne uspeva uvek da naplati.
26.06.2026.
18:42
Komentari (0)
Filip Đukić se plaši od čega će da živi kad izađe iz rijalitija.
Filip Đukić priznao je cimerima da on inače ne tetovira po Beogradu već da radi u inostranstvu, a kada mu je Viktor Gagić ponudio opciju da šiša ljude, on se odmah uvredio.
- Nije da ja nemam dinara, pa mi od toga zavisi život. Ja uzimam pare preko, ovde radim kad mi se radi - rekao je Filip.
- Ti možeš i da šišaš - rekao je Viktor
- Ma gde ću posle ovoga da idem da šišam? Ja i kad tetoviram, ljudima sa kojima sam dobar ne mogu da im naplatatim punu cenu - rekao je Filip.
- Meni su bolesni ljudi koji se tetoviraju i po licu celi - rekao je Viktor.