Горко ће се кајати: Асмин, из чиста мира, урадио ово Маји, она у потпуном шоку
Дурџић је дошао на не баш срећну идеју после емисије "Радио Амнезија".
Након што се завршила емисија "Радио Амнезија" Асмин Дурџић почео је, веровали или не, да ствара нову љубавну песму за своју изабраницу Мају Маринковић.
Он је певао на полуенглеском, полусрпском, измишљао риме...
- Ју кен фил, мај руке, ју кен фил моје прстиће, ју кен фил гребање, ју кен фил мај емоушн - певао је одушевљено Дурџић.
То, међутим, није наишло на очеекиваан одјек код Маринковићеве. Док је уређивала себи нокте на ногама, на његово питање "Да ли си заадовољна?", 'ладно је одговорила контрапитањем:
- Је л' могу да завршим посао?
То њега, међутим, није омело да настави са специфичним изливима романтике. Погледајте како је то изгледало:
Дивљачки напад Станије
Маја је током гостовања у "Радио Амнезији" изнела је низ оптужби на рачун својих супарница, Анели Ахмић и Станије Добројевић.
Маринковићева је тим поводом открила да је Станија коначно показала своје право лице на јучерашњој журки.
- Кажу да су се синоћ на журци удружиле Станија и Анели, да вас провоцирају, али да је џојстик у твојим рукама - питао је Бора.
- Ја сам се синоћ провела одлично, јесмо видели провокацију, јасно је као дан да један заједнички непријатељ може да их уједини, али јесте џојстик у мојим рукама. Станија само што ми није села у крило сад. Оне су обе доње вербално са мном. Ја морам да се браним кад ме неко увреди. Станија показује своје право лице и сама себи је скинула маску. Анели је рекла да јој је Станија уништила живот, а сад сам им ја заједнички непријатељ, дошла сам на крају целе ту приче. Мени су те провокације пресмешне - рекла је Маја.
- Сад је трио за Рио Станија, Анели, Маја, а требало је да буде Станија, Анели, Асмин. Ти си пресекла врпцу, да си ти сад прва тема - питао је Бора.
- Наравно. Имали смо свађу, расправу у Одабранима кад су биле номинације, у два месеца колико су расправљали су рекли све, али Станија је сад провокатор наше везе. Моји бивши партнери су чак са њим у коректним односима, а ја доживљавам озбиљне провокације, да ме неко одјави преко екрана, то би ми ударило на комплекс доживотни, не знам да ли би могла да се опоравим, тако да Станију разумем, али је то класичан вапај за кадром - рекла је Маја.
- Да ли је реално да се они као вереници, родитељи, да је Анели оптерећена Филипом, Асмин са тобом, а Станија мало Анђело, да су сви отишли својим путем - упитао је Бора.
- Анели има право да буде срећна, било је шта је било, треба да иде даље. Било је то у хотелу, ја не подржавам то што је Асмин урадио, али је показао да може да је има да је хтео. Кад причам о Станији, ја никад не бих тако понос погазила, па да ми је послење - рекла је Маја.