Gorko će se kajati: Asmin, iz čista mira, uradio ovo Maji, ona u potpunom šoku
Durdžić je došao na ne baš srećnu ideju posle emisije "Radio Amnezija".
Nakon što se završila emisija "Radio Amnezija" Asmin Durdžić počeo je, verovali ili ne, da stvara novu ljubavnu pesmu za svoju izabranicu Maju Marinković.
On je pevao na poluengleskom, polusrpskom, izmišljao rime...
- Ju ken fil, maj ruke, ju ken fil moje prstiće, ju ken fil grebanje, ju ken fil maj emoušn - pevao je oduševljeno Durdžić.
To, međutim, nije naišlo na očeekivaan odjek kod Marinkovićeve. Dok je uređivala sebi nokte na nogama, na njegovo pitanje "Da li si zaadovoljna?", 'ladno je odgovorila kontrapitanjem:
- Je l' mogu da završim posao?
To njega, međutim, nije omelo da nastavi sa specifičnim izlivima romantike. Pogledajte kako je to izgledalo:
Divljački napad Stanije
Maja je tokom gostovanja u "Radio Amneziji" iznela je niz optužbi na račun svojih suparnica, Aneli Ahmić i Stanije Dobrojević.
Marinkovićeva je tim povodom otkrila da je Stanija konačno pokazala svoje pravo lice na jučerašnjoj žurki.
- Kažu da su se sinoć na žurci udružile Stanija i Aneli, da vas provociraju, ali da je džojstik u tvojim rukama - pitao je Bora.
- Ja sam se sinoć provela odlično, jesmo videli provokaciju, jasno je kao dan da jedan zajednički neprijatelj može da ih ujedini, ali jeste džojstik u mojim rukama. Stanija samo što mi nije sela u krilo sad. One su obe donje verbalno sa mnom. Ja moram da se branim kad me neko uvredi. Stanija pokazuje svoje pravo lice i sama sebi je skinula masku. Aneli je rekla da joj je Stanija uništila život, a sad sam im ja zajednički neprijatelj, došla sam na kraju cele tu priče. Meni su te provokacije presmešne - rekla je Maja.
- Sad je trio za Rio Stanija, Aneli, Maja, a trebalo je da bude Stanija, Aneli, Asmin. Ti si presekla vrpcu, da si ti sad prva tema - pitao je Bora.
- Naravno. Imali smo svađu, raspravu u Odabranima kad su bile nominacije, u dva meseca koliko su raspravljali su rekli sve, ali Stanija je sad provokator naše veze. Moji bivši partneri su čak sa njim u korektnim odnosima, a ja doživljavam ozbiljne provokacije, da me neko odjavi preko ekrana, to bi mi udarilo na kompleks doživotni, ne znam da li bi mogla da se oporavim, tako da Staniju razumem, ali je to klasičan vapaj za kadrom - rekla je Maja.
- Da li je realno da se oni kao verenici, roditelji, da je Aneli opterećena Filipom, Asmin sa tobom, a Stanija malo Anđelo, da su svi otišli svojim putem - upitao je Bora.
- Aneli ima pravo da bude srećna, bilo je šta je bilo, treba da ide dalje. Bilo je to u hotelu, ja ne podržavam to što je Asmin uradio, ali je pokazao da može da je ima da je hteo. Kad pričam o Staniji, ja nikad ne bih tako ponos pogazila, pa da mi je poslenje - rekla je Maja.