Хитно оглашавање мајке Мине Врбашки - Ивана реаговала након шокантног потеза ћерке: "Само нека настави..."
Више није желела да ћути, сада рекла све.
Учесница "Елите 9", Мина Врбашки након периода у ком је јурила младог Виктора Гагића по имању и преклињала за љубав, данас је решила да се "дигне из пепела", па је тако почела да га решета за црним столом.
Тим поводом се за домаћи портал огласила њена мајка, Ивана Врбашки.
Скандалозне свађе, са мноштво увреда, обележиле су претходну недељу када је у питању овај млади љубавни пар.
Иако је у неколико наврата Виктор покушао да се склони од Мине и да раскине, она му то није дозвољавала, већ га је пратила у стопу, молила за љубав, а када он попусти, њих двоје су имали интимне односе.
Ипак, Мина је решила да окрене плочу, па се данас током емисије "Питања гледалаца" дигла из пепела и почела је да решета свог бившег дечка, што је многе шокирало.
"Време ће показати све"
Због овога је екипа домаћег портала контактирала Минину мајку, Ивану Врбашки, која се осврнула на ову ћеркину промену.
- Па, по мом мишљењу, Мина данас не делује као неко ко је прошао кроз тежак период, већ као неко ко га претвара у своју снагу. Време ће све показати, а она само нека настави да сија - рекла је Минина мајка, а на питање за мишљење о бившем зету Виктору, рекла је:
- Што се тиче осталих учесника, зар их још има (смех) - рекла је Ивана.