Позната имена још двоје учесника "Елите 10": Деветка није ни завршена, а списак се већ продужио
Многима су много недостајали.
Брачни пар Марко и Дивна Милановић, које је шира јавност упознала и заволела кроз учешће у култној емисији “ДНК“, у последњем периоду се ретко појављују у медијима. И док је прошлу годину обележила њихова бурна породична свађа, због које је у једном тренутку морала да реагује и полиција, чини се да су супружници решили да оставе скандале иза себе и свој живот промене из корена.
Марко и Дивна тренутно живе у селу Дубница, смештеном надомак Свилајнца. Мештани овог места имају само речи хвале за њихову тренутну ситуацију и истичу да је Марко пронашао стабилно запослење, те да вредно ради скоро сваки дан како би прехранио породицу.
Са друге стране, Дивна често борави код својих сестара у суседном селу Гложане.
Екипа портала "Блиц" посетила је Гложане и тамо затекла Дивну у друштву њених рођених сестара, Анице и Милице. Већ на самом почетку разговора, Дивна је открила да кад год има слободног времена гледа да им се нађе и припомогне у свему, с обзиром на то да њене сестре живе у изузетно тешким животним условима, унутар једне трошне куће.
"Враћамо се у Белу кућу да седнемо на трон"
Међутим, оно што је највише изненадило јавност јесте ексклузивна вест коју је Дивна поделила са новинарима. Наиме, од септембра месеца овај добро познати ријалити пар поново ће постати део пројекта телевизије Пинк.
"Очекујте Марка и мене у десетој сезони “Елите“, враћамо се да покажемо народу који су учесници најбољи и да будемо на трону. Улазимо као брачни пар и идемо тамо да се шалимо. Видећемо колико ћемо бити, али ће бити забавно и смешно", са осмехом на лицу открила је Дивна за "Блиц".
Иако свесна да боравак у ријалитију носи бројне притиске и потенцијалне свађе са осталим цимерима, Милановићева има јасан план како ће се понашати пред камерама:
"Марко и ја ћемо се држати заједно, а ако не будемо могли да останемо, ја ћу фурати своју причу до краја."
Дивна има посебну жељу: Волела бих да уђу Луна и Марко Миљковић
Присећајући се својих претходних учешћа и најлепших тренутака пред камерама, Дивна је јавно открила и кога би од старих ријалити играча највише волела да види на имању у Шимановцима, истичући да цени искључиво здраву атмосферу и добар хумор.
"Волела бих да уђу Марко Миљковић и Луна и да се заједно дружимо као у шестој сезони, јер су се Марко и мој Марко тада највише шалили и кад попију су знали да се зезају, а не да вређају друге", закључила је бивша учесница у разговору за наш портал.
Судећи по њеним речима, десета сезона "Елите" доноси потпуно нову енергију, а повратак култног пара "ДНК" на мале екране гарантује смех и забаву која је публици и те како недостајала.