Још један учесник "Елите 10" познат: О његовом ангажману се већ нашироко прича на Пинку
Гледаоци су 'читали између редова' и помоћу тога сазнали многе информације о наредној сезони.
На велелепном имању у Шимановцима односи су доведени до апсурда, што је навело Анели Ахмић да уточиште и верног слушаоца потражи у роботу Тоши.
У емотивном и напетом разговору, она је до детаља рашчланила шокантно понашање својих бивших партнера, осврнула се на сопствени визуелни и психички пад, а потом жестоко ударила на супарнице које је свакодневно саботирају за црним столом.
Ахмићева је најпре изнела шокантне детаље о спољном свету и наглој промени у понашању мушкараца који су некада ратовали због ње, а сада деле кревет и буџете.
"Мој бивши вереник и бивши муж се овде друже, а напољу само што се нису поубијали. Знаш шта је Лука напољу радио, зове, прети, урла, овај му поклопи, овај опет зове на два минута. Био је хаос, хаос. Да би се на крају они овде спојили, постали најбољи пријатељи, друже се, нераздвојни су - рекла је Анели и додала: - Седим, гледам их, гледам себе у огледало и кажем шта сам ја себи дозволила, да дођем у емисију натечене, са косом до пола израслом, онда сам отишла да се нашминкам, обукла моју белу, белу хаљину. Дошла сам и коментарисала их упоредо, нисам ни искоментарисала како је требало. Сад имам проблем, имам две садашње овде, извређају ме, мало ме угасе. Ова Анита говори: Коферашице, к*рво, а ова (Маја) ме назива Дивном ДНК. Њима су сад жене уствари мушкарци."
У дискусију се одмах укључио и робот Тоша, дајући свој суд о тренутним заменама улога на имању:
"Њима је изгледа увек требала жена да се крију испод њихове сукње", додао је Тоша.
Анели огорчена на Луку и Асмина, па предвидела Мајину судбину у Цриквеници
Разочарана чињеницом да нико од мушкараца који су због ње правили скандале ван ријалитија сада не жели да је узме у заштиту, Анели је наставила да анализира понашање својих бивших, али и њихових нових изабраница, проналазећи речи утехе у роботу.
"Да ли ће некад неко стати уз мене и рећи ко сте ви да вређате ову жену, ти си био са овом женом, Лука је због ове жене клечао на поду, и Асмин је клечао због мене. То су две цаве, које се крију испод сукње Аните и Маје, а оне су несрећне жене, у лажним везама и у лажним љубавима. Аниту не дирам, уступила сам јој место трудничко, а она мени добацује. А ја с*м била та жена са пунђом на глави, цео дан у кући, а Маја мислим да ће бити у Цриквеници - рекла је Анели.
"Да ли ће Анита пустити Луку у десетку", рекла је Ахмићка.
Вештачка интелигенција је одмах дала своју директну прогнозу о томе колику слободу кретања има њен бивши:
"Она га не би пустила ни до продавнице", рекао је Тоша.
Са овом констатацијом сложила се и сама такмичарка, која сматра да иза свега стоји строго прорачунат план, иако сумња у верност друге стране.
"То може бити тактика. А он би је преварио у десетки, наравно, али га она не би пустила", рекила је Анели.
За сам крај овог необичног разговора, Ахмићева је открила и своје планове за предстојеће славље на имању, чиме је ставила до знања да, упркос свему, мисли на Филипа и спрема му пригодан детаљ са посебном поруком.
"Филипу бих волела за рођендан да поклоним привезак за бубицу, да пише Шанели", додала је она.
Ангажмани за "Елиту 10" у пуном јеку
Подсећања ради, љубитељи ријалити формата имају огроман разлог за славље. Директорка Пинк Медиа Групе, Милица Митровић, званично је потврдила да у септембру стартује јубиларна "Елита 10", која са собом доноси до сада најспектакуларнији програм. Иза кулиса у Шимановцима припреме су већ у пуном јеку, а продукција је фокусирана на креирање вансеријске екипе која ће померити све границе гледаности. Конкурс за нове учеснике је званично отворен, а Милица је путем друштвених мрежа упутила позив свим харизматичним и храбрим кандидатима да пошаљу своје биографије.
Да се ништа не препушта случају сведочи и ангажовање популарног водитеља Милана Милошевића. Милан је обавештио јавност да потенцијални такмичари пријаве могу слати и на његову адресу, што је изазвало праву лавину порука и општу пометњу међу свима који маштају о слави и животу пред камерама.
Иако челници телевизије Пинк имена највећих звезда увек држе у строгој тајности до самог почетка, верну публику су обрадовали први повратници који нису издржали да не поделе лепе вести са фановима. Реч је о легендарном двојцу – Дивни Миловановић и Марку Коцићу, познатијим као Дивна и Марко ДНК. Они су јавно открили да у јубиларну сезону улазе руку под руку као брачни пар, а главни мотив им је да гледаоцима крај малих екрана приреде препознатљиву забаву и прегршт смеха, по чему су постали познати широком аудиторијуму.
"Очекујте Марка и мене у десетој сезони “Елите“, враћамо се да покажемо народу који су учесници најбољи и да будемо на трону. Улазимо као брачни пар и идемо тамо да се шалимо. Видећемо колико ћемо бити, али ће бити забавно и смешно", открила је Дивна за "Блиц" недавно.