Уздрмани сви станари "Елите 9": Стигла је вест због које Анђело Ранковић хитно напушта Белу кућу
Када је писмо отворено, уследио је мук, а Александрина порука била је кратка, директна и прожета јасним алузијама.
Ријалити шоу "Елита 9" не престаје да интригира јавност, а дешавања на велелепном имању у Шимановцима достижу усијање. Током претходне ноћи "Елиту 9" напустила је Александра Јакшић, која је у дуелу имала мањи број гласова публике, а њено писмо са одлуком о новом вођи стигло је данас на адресу Беле куће, изазвавши општу пометњу међу учесницима.
Као и сваког понедељка, задругари су се у великом броју окупили око црног стола, видно напети и свесни да одлука избачене такмичарке може потпуно да промени ток предстојеће недеље, расподелу буџета, али и судбину појединаца када је реч о номинацијама и изолацији.
Када је писмо отворено, уследио је мук, а Александрина порука била је кратка, директна и прожета јасним алузијама:
"Да видимо ко коси, а ко воду носи, вођа је Анђело, чекамо те, Лоро пиано", писало је у Јакшићкином писму.
Ова одлука изазвала је опречне реакције за столом. Док су једни аплаудирали, други су са киселим осмехом пропратили именовање новог вође, свесни да Анђело Ранковић не прашта старе дугове и да ће његова владавина донети велике резове у Белој кући. Сам Анђело није крио задовољство због указаног поверења, те се одмах обратио својој бившој цимерки, упутивши јој поздраве, али и провокацију упућену појединим задругарима који већ данима не воде рачуна о хигијени на имању:
"Јакша, хвала пуно, љубим те, једи пицу и за мене, надам се да је изолација очишћена за поједине", рекао је Анђело.
Ова његова опаска о изолацији моментално је упалила црвени аларм код неколико такмичара који су се одмах пронашли у његовим речима. Нема сумње да нас у "Елити 9" очекује изузетно узбудљива недеља под Анђеловом палицом, а први сукоби се очекују већ током вечери када на ред дође званична расподела новчаних буџета.