"Козо једна, ти си нула од човека": Нема ништа од љубави Филипа и Анели, она чула језиве речи
Да ли је ово дефинитивно крај свих илузија?
Водитељ емисије "Питања гледалаца", Милан Милошевић прочитао је питање Филипу Ђукићу.
- Шта би рекао да знаш да је Анели на интервјуу изјавила, цитирамо: "да Филип кесу навуче на себе, ја бих поносно с њим шетала" - гласило је питање.
- Можда мора да оде код очног... Ја сам навикао људе на стајлинге моје и то, па им је зато као "увау" - рекао је Ђукић.
- Јесам се заљубила, стојим при томе...Он мени јесте најлепши, најзгоднији, имам емоцију према њему - рекла је Анели.
- Осетим ја, јесте, заљубила се - рекао је Филип.
Наредно питање је било за Анели.
- Признала си Филипу да си заљубљена у њега, је л' ти је лакше сада? - гласило је питање.
- Признала сам пре 15-ак дана, рекла сам му сада, рекла сам му и синоћ, он то зна и драго ми је да он не мисли да ја фолирам, да он осети то. Емоција постоји, ја једноставно не могу, када не причам са њим ја сам у некој депресији - рекла је Анели.
Дача је "закуцао"
Реч је затим узео Дача Виријевић, који је "поентирао":
- Опет је Анели испала коза, размишљао сам зашто јој ово иде у корист, да ли жели да скрене с теме или тако нешто. Шта жели да докаже овим што се мува с Филипом?! Не, нема виши циљ, дала си му за право сада, они те нападају, а он стоји и слуша њихове увреде и ћути. Није стао као мушко, није стајао уз тебе, само спомињу Душицу. Ти си једна коза, као што Станија даје Виктору и Анђелу на значају. Показујеш да си нула од човека, нула карактер - рекао је Дача Виријевић.