Мина Врбашки на ивици пуцања - Виктор након раскида новим потезом је понизио и обрисао под њеним достојанством
Виктор јој поручио да не жели да се мири са њом.
Виктор Гагић је појаснио зашто је одлучио да прекине са Мином Врбашки.
Овај младић је образложио свој став, док је Мина поред плакала.
- Из дана у дан је све исто. Кад ја њој замерим нешто она се наљути, а кад се она љути то је океј. Она само иде и плаче и код Даче или некога прича. Боље да се склонимо једно од другог, биће само горе. Она говори да није депресивна, а ја јој говорим да јесте. Мислим да сад нисмо заједно - рекао је Виктор.
- Немам коментар - рекла је Мина.
- Мени они данима делују несрећно. Њу избегавам да коментаришем јер изгледа као паћеница. Она моли и проси да он остане. На њему се види да остаје у вези јер се сажаљева на Мину - рекла је Матора.
- У једном тренутку ми ради мозак, а у другом срце. Толико је волим да не могу да се одвојим од ње - рекао је Виктор.
- Он је добар манипулатор, уме да изврти причу на своју воденицу - рекла је Матора.
- Ја сам сад на клипу рекао да сам свестан да сам крив и не могу да слушам ово - рекао је Виктор.
- Он за да га напољу чека живот и одскочна даска. Она се разочарала и види да неће опстати са њим. Она би желела озбиљну везу можда и породицу, али он је превише млад - рекао је Бора.