На вези је са Терзином мајком: Ево о чему прича са несуђеном свекрвом Милица Величковић
Њено гостовање изазвало је велику пажњу публике, посебно због искрених и емотивних одговора о родитељству, разочарању и односима након раскида.
У новом издању емисије "Премијера викенд специјал", репортер Немања Вујичић разговарао је са Милицом Величковић, која је отворено говорила о односу свог бившег партнера Борислава Терзића Терзе и Софије Јанићијевић, али и о свему што је прошла након њиховог раскида.
Милица није крила да данас на целу ситуацију гледа потпуно другачије него раније и да покушава да сачува мир због себе и свог детета. Како је истакла, више не жели да буде део прича и односа који су остали иза ње, па је јасно ставила до знања да је фокусирана искључиво на свој живот и дете.
Говорећи о вези Софије и Терзе, Милица је била веома директна:
"Ја сам за све, само док не не дирају мене и не помињу ми дете. Немам шта да кажем за то, они су моја ружна прошлост, како он, тако и она."
Њене речи показале су да жели да направи јасну дистанцу од свега што се дешава између њеног бившег партнера и Софије, али и да више нема потребу да се емотивно укључује у њихове односе и сукобе.
Током разговора дотакла се и прича које последњих дана круже о Софији и мушкарцу по имену Дане, о којем се доста спекулисало у јавности. На питање да ли зна нешто више о томе, Милица је кратко одговорила:
"Не. Он је годиште моје бабе, не бих желела да коментаришем тог човека."
Репортер ју је потом питао да ли је поменути мушкарац покушавао да ступи у контакт са њом, али је Милица истакла да је то уопште не занима и да не жели да се бави туђим односима.
"Не, није. Мене не занима та девојка, ништа ме није ново изненадило све ово. Ја стварно не знам и не улазим у то. Имао је девојку, имовину, вереницу, шта му је већ била. Нека су што даље од мене."
Иако је током разговора деловала смирено и одлучно, признала је да ипак постоји емоција разочарања када је реч о односу са Терзом. Како каже, пажљиво бира речи због детета и чињенице да је данас првенствено мајка.
"Не љута, разочарана да. Бирам речи за Терзу, које ћу изрећи, јер сам ипак мајка и пазим на све. Тужна нисам, јер смо ми две године одвојени. На почетку сам била тужна као остављена жена, после тога јер ми дете одрасла без оца."
Милица је затим изнела и детаље о односу Терзе према њиховом детету, наводећи да сматра да није довољно присутан у животу ћерке.
"Терза не зна ни колико нам дете има зуба. Не кажем да му нећу дати да буде отац, а и то је питање колико ће се он ангажовати. Он је упознао дете кад је Барбара имала седам месеци, отишао на Златибор након тога, није ми се три дана јављао."
У наставку разговора нагласила је да свом бившем партнеру не жели лоше ствари у животу, али да је њихова прича за њу заувек завршена.
"Он с ким буде био, желим му још деце и среће, али је лош човек. Што се мене тиче, никада више нећу моћи да будем у добром односу са њим."
На питање да ли са његовом мајком разговара о свему што се догодило, Милица је објаснила да те теме углавном избегавају како не би поново отварале старе ране.
"Не причамо о томе, јер бих се онда само вратила на неке ствари, које су у прошлости биле."
Њено гостовање изазвало је велику пажњу публике, посебно због искрених и емотивних одговора о родитељству, разочарању и односима након раскида. Многи су на друштвеним мрежама коментарисали да је Милица овог пута деловала смиреније и одлучније него раније, јасно стављајући до знања да јој је данас најважнији мир и добробит њеног детета.