Напустила је Елиту 9 заувек - ријалити такмичарка није више део Пинковог програма, те се сад и огласила
Напустила је Елиту, а сада се и први пут огласила ван ријалитија.
Сунчица Бајић је у у јутрањим часовима избачена из ријалитија Елита 9јер је имала најмању подршку. Публика је ањвећу подршку пружила Станији Добројевић, а Сунчица је такође хтела да подржи првзу сатарету те ју је поставила за вођу.
Сунчаница је данас први пут након што је избачена гоствала на Ред телевизији и поделила утиске. Сасвим очекивано пружила је подршку Станији.
- Тамо ми је било лепше него у реланом свету. Мало сам под бригама, али добро, све ће добро проћи. Радила сам све по осећају, ово сам права ја. Задовољна сам, не носим терет на души. Ја сам њих овај пут све знала, нису улазили са мном у причу јер су знали да им нећу ћутати. Очекивала сам да нећу дуго остати, љубавне теме су ту. Лука је велики шоумен, Станија је прича и очекивано је - рекла је Сунчица, па се осврнула на Луку:
- Он уме да те повреди у душу. Он не разуме да нисам таква особа, да умем да узвратим. Не могу до краја да идем јер је Анита трудна. Он зна где да уради. Он не би био лопов да је нешто имао иза себе. Нек ради шта мисли и како хоће, небитан ми је. Станија ми је неко с ким могу мало више и на различите теме да причам - рекла је Сунчица.