Открила ко следећи улази у Елиту - Станија испричала кога очекује да постане део ријалитија
Најпознатија старлета сматра да би она требала да уђе како би се помирила са сином.
Сасвим неочекивано Станија није изабрала Асмина Дурџића за најнесрећнијег у најновијој анкети. Асмина је ставила на друго место, а за најнесрећнијег је прогласила Нерија Ружањија који јој није остао дужан.
Станија је рекла да је на Ситином месту да би ушла у ријалити да се помири са сином.
- Тужна анкета, за тужне људе. Ја ћу навести Станију. Јеси остварена жена у сваком погледу, али као мајка још ниси успела и желим ти то - рекао је Нерио.
- Ја се нисам остварила у улози мајке, али ја бих ушла да ми је син овде ушао да решимо. Да су ми Пабла убацили знам како бих реаговала, а не дете. Друга најнесрећнија је Асмин. Он је јако несрећан. Он се искривио од зла, несрећан је јер је најомраженији и јер је у односу где му нисам видела осмех један. Највеће зло и најнесрећнији лик. Лука је следећи. Он има моменте да буде духовит, има чудно понашање - рекла је Станија.